12/31/2012

Happy New Year and one big THANKS!


Máme tu poslední den v roce 2012 a mně se v hlavě promítá celý rok. Kde jsem byla, s kým, co jsem prožila. Co se v mém životě změnilo a jak naložím s tím nadcházejícím rokem. Avšak nejprve bych chtěla poděkovat vám, moje drahé čtenářky a čtenáři za podporu, jelikož bez vás by tento blog nemohl existovat :)
Když jsem si ho v květnu tohoto roku založila, netušila jsem, jak se bude blog vyvíjet, jestli mě to třeba nepřestane po chvíli bavit, nebo zda budu mít vůbec nějaké návštěvníky. Ale dnes vás je tu už 207 a návštěvy ukazují denně okolo 300, za což jsem opravdu vděčná. 

Proto bych Vám, moji milí ráda popřála hodně štěstí, zdraví, lásky, studijních i pracovních úspěchů a hlavně budu doufat, že i nadále budete navštěvovat a podporovat svými komentáři můj blog.
Proto mám také na Vás jednu otázku. Jaké příspěvky by jste si přáli vidět v novém roce? Máte rádi pouze outfitovky, nebo Vás baví i nějaká street style inspirace, Instagram fotky, atd.? Budu ráda, když mi napíšete, co byste u mě rádi viděli a já se pokusím to zrealizovat :)

Užijte si dnešní den a v Novém roce, ahoj! 

My dear readers! I would like to wish you a happy new year! It has been a year when I started with this blog and without you and your support this blog would probably not be here anymore, so thank you so much! :) 
And I hope that you all will read my blog with a smile on your face a be happy to come back often. I would do my best to keep posting so I would like to ask you if there is something you would like to see on my blog, something I haven't came up with this year.
Feel free to leave me a comment! :) Enjoy this day and see you in year 2013 

12/29/2012

Ball season is coming...


Nevím jak vy, ale já miluju plesovou sezónu. Ten den, kdy se blíží ples a vy se celé odpoledne chystáte, vybíráte s kamarádkou šaty, doplňky, líčíte se a češete. Dobře, nebudu přehánět :) Je pravda, že mně příprava na takovéto události nikdy moc netrvá. Stačí mi sprcha, vyžehlit vlasy, lehce se nalíčit, nalakovat nehty a můžu jít :) 
Ovšem ten čas, který strávím v obchodech předtím, je daleko delší! Než člověk vybere ty správné šaty zabere opravdu dost sil, pokud nemáte vyloženě štěstí, že vejdete do prvního obchodu, zkusíte první šaty a ejhle, máte vybráno. To se však mě opravdu nemůže stát. 
Další věc je, co vlastně považujete za plesové šaty? Dlouhé, krátké, elegantní, něžné, dívčí, s volánky, třpytivé,...? Myslím, že dnes se opravdu meze nekladou. Záleží pouze na tom, na jaký jdete ples.

12/27/2012

Christmas gifts ❄


Tak Štědrý den je opět za námi, to nám to zase uteklo. Kost od kapra nikomu nezaskočila, salát v nás zahučel jak nic, cukroví už začíná mizet a mně přichází na mysl škola. Ale než se začnu zase zaobírat povinnostmi, tak bych vám ráda ukázala dárečky, které mi Ježek nadělil :)


12/24/2012

Merry Christmas


Moje drahé čtenářky, drazí čtenáři,
přeji Vám krásné prožití vánočních svátků, šťastný Nový rok, hodně úspěchů, pevné zdraví a ať se Vám splní všechna vaše tajná přání :) Pro mě bude největší dárek od vás to, když budete s radostí i nadále navštěvovat můj blog, protože bez Vás by nebyl, děkuju :)
Vaše Bára
PS: brzy čekejte post s dárky, které mě čekaly pod stromečkem :)

My dear readers,
I wish you all very happy merry Christmas and a happy New Year! And I hope that all your secreat wishes came true. For me the best present that you can give to me is you as my readers who will visit my blog, because it wouln't be here without your support, so thank you very much! :)
Sincerely, Barbora
PS: soon I will post about my presents under the christmas tree, so wait for it! :)

12/21/2012

Back home


Vánoce se neúprosně blíží a já jsem konečně zase doma. To, že studuji v Brně s sebou také nese to, že už nebydlím doma u rodičů a ve svém rodném městě v Hradci Králové, tudíž se doma vyskytnu tak jednou za 14 dnů na 2 dny. Za tu dobu jsem ráda, že stihnu jedno kafe s kámoškou, naše a sem tam nějakou akci s kamarády. Proto jsem se na Vánoce těšila už jenom z toho důvodu, že budu doma po půl roce zase aspoň týden v kuse :)
Také jste se po maturitě těšili až odejdete z domu a budete bydlet v nějakém jiném městě sami? :) Já moc! A užívám si to, přesto se mi však po pohodlí domova a rodičích občas zasteskne :) Jak to máte vy, jste na výšce ve svém rodném městě, nebo jste se také hnali pryč? :) 

Tyto fotky jsme s přítelem nafotili včera při procházce Hradcem (ehm, rozkopaným Hradcem:-/), když jsme sháněli ještě poslední dárky :) Chtěla jsem vám také ukázat moje nové zlato-černé šortky z New Yorkru, které jsem si tento týden pořídila za skvělých 250,-, ale bohužel nejsou tolik vidět, pouze na detailní fotce je vidět jejich vzor :) Nebo pokud sledujete můj Instagram (přezdívka: iltulipanogiallo, profil mám uzamčený, ale ráda vaši žádost přijmu:)), tak jste je mohli už před pár dny vidět :) Krásný víkend vám přeji! :)


12/20/2012

Parka, aztec leggings and Trendbook


Pondělní outfit znovu propršeného dne, kdy jsem měla po delší době náladu na legíny s aztéckým vzorem. Tento vzor mě stále baví, opravdu nevím, jestli je to podle módních proroků stále in, ale já si je s chutí oblékla.
Jak jste na tom vy se současnými trendy? Podléháte jim, přestáváte nosit věci, které už údajně "nejsou in", nebo si jedete podle svého a řídíte se svými instinkty, náladou a vlastním citem pro módu? :) Já osobně se necítím být otrokem módního průmyslu, sleduji trendy, ale vždy se snažím si z nich vybrat pouze to, co je mi příjemné a zkombinovat to s tím, co už se v mém šatníku nějakou dobu nachází :)

Ještě bych se ráda zmínila o jedné věci, nebo spíše než věci o internetové stránce Trendbook :) Určitě si již několik z vás této stránky všimlo, ale přesto pokud nevíte, o co se jedná, nebo co nám Trendbook nabízí, ráda vám je ve zkratce představila :) Autoři Trendbooku se snaží lidem poskytnout výběr z těch nejzajímavějších / nejlepších / nejhezčích blogů a článků o módě a životním stylu. Zároveň chtějí navázat kontakt se samotnými autory (autorkami) blogů. Také pro vás (nás) připravují prodejní sekci, ale hlavně by rádi vytvořili nebo seskupili komunitu lidí, kterou baví móda, zajímají se o ni a právě prostřednictvím svých blog-příspěvků ji rozšiřují :) Takže se určitě mrkněte :) Přeji vám všem krásný zbytek dne :) Bára


12/16/2012

It's rainy day, hallelujah...


Sníh už zase taje, v ulicích je břečka, nemrzne. Co naplat, holinky jdou zase do akce! :) To je vlastně jediná věc, kvůli které mi toto počasí nevadí. Mohu nosit mé oblíbené holiny, které jistě z mých předchozích postů znáte. 
V tomto příspěvku bych vám však ráda ukázala moje dvě nové věci. Košily z Ann Christine, kterou jsem koupila v Drážďanech za 10 euro a kabelku z H&M, které jsem před pár dny u nás v Brně neodolala za 400 CZK. Z obou věcí jsou nadšená, o koupi kostkované košile jsem již nějakou dobu přemýšlela, jenom jsem nikde nenarazila na tu pravou a kolem této kabelky, která původně stála tuším 800, jsem už nějakou dobu chodila. Teprve teď však přišel její čas, když ji konečně zlevnili :)
Co říkáte na moje nové úlovky? Co jste si v poslední době koupili ve slevách vy? :) Pěkný zbytek neděle, B.


12/15/2012

Inspiration: winter street style


Včerejšek jsem proležela doma v posteli, asi mě skolila nějaká jednodenní viróza, tak jsem bohužel nestihla nafotit outfit, každopádně jsem brouzdala po netu a hledala inspiraci v zimních outfitech. Nejlépe v zahraničí. U nás bohužel stále 85% lidí nosí lyžařské bundy a podivné obrovské boty do hor. Co se dá dělat. Snad se to časem zlepší.
Vybrala jsem pro vás pár outfitů, které mě něčím zaujaly, a které snad inspirují i vás :) pěkný den, B.


12/11/2012

Bama boots


V dnešním rychlém příspěvku připojuji fotky outfitu ze včerejšího postu o Firmoo brýlích. Celá jsem se oblékla do černo zlatých barev a cítila jsem se skvěle. Někdy mám prostě náladu být černá :)
Co bych vám ale ráda ukázala jsou moje zimní sněhule, válenky (říkejte tomu jak chcete:) od značky Bama. Loňskou zimu jsem po dlooouhé době byla v obuvi Reno a bezmyšlenkovitě koukala po nějakých zimních botech. Pak jsem uviděla tyto kožené bufy, které mě na první pohled trkly. Jelikož už dvě zimy po sobě jsem si kupovala černé a béžové válenky od ťamanů, které jsou "super", ale nic nevydrží, sešmajdají se a hned promoknou.
Nějakou dobu jsem také uvažovala nad nákupem UGG, ale nevěřila jsem, že ani ty se nesešlapou nebo nepromoknou. Moje nadšení stouplo, když jsem tyto kožené spatřila. Měli posledních pár párů a tudíž byly zlevněné z 2500,- na 700,-, takže jsme si je s mamkou obě koupily :)
Opravdu si je nemůžu vynachválit, noha mě nikdy nestudila, mají krásný kožíšek zevnitř i vespod na chodidle a podrážka se mi ještě nesešlapala.
Pokud na ně někdy narazíte, mohu jen vřele doporučit jejich koupi! :) B.


12/10/2012

Firmoo glasses


Zhruba před dvěma měsíci se mi na email ozvala firma Firmoo glasses, která jak tušíte prodává brýle online (na stránce www.firmoo.com). Jak sluneční, tak dioptrické. Obrátili se na mě, zda bych chtěla zdarma zaslat brýle a na oplátku udělala na svém blogu reklamu a zároveň všem mým čtenářům, podle mé zkušenosti, doporučila jejich služby. Samozřejmě jsem kývla a tak jsem tu spolu s článkem o Firmoo brýlích.
Na úvod bych ráda zmínila, že firma Firmoo je světově nejpopulárnější online obchod s brýlemi. Jejich objednání je možné snad ze všech zemí a je opravdu jednoduché. 
A právě VY si je můžete objednat pouze za cenu POŠTOVNÉHO, což je rozhodně výhodná koupě. Moje brýle byly doručeny během pár dnů kurýrem až domů a naprosto v pořádku, v pevném ochranném obalu, což mě velmi potěšilo. Další součástí balíčku byl hadřík na skla a klíč na jejich případné dotažení atd. což se vám jistě bude hodit i k dalším vašim brýlím :) Pokud si nevíte rady s výběrem brýlí, určitě vám pomůže funkce nahrání vlastní fotky, na které se objeví vámi vybrané brýle. Musím říct, že jsem se výběru bála, ale podle vložené fotky jsem ten správný tvar odhadla téměř okamžitě a nyní jsem velmi spokojená :) Také máte možnost vybrat si brýle "módní" nebo dioptrické. Co se týká samotných brýlí, jsou velmi pevné, dobře drží na nose a nikde netlačí.
Pořád ještě váháte s objednáním? :) Doufám, že vás moje fotky inspirují k případné koupi a vzhledem k blížícím se Vánocům se určitě budou hodit i někomu z vašeho okolí, kdo by je ocenil :) Krásný den, Bára


12/06/2012

Insta week and Parndorf

Insta fotky a malá ochutnávka střípků z dnešního výletu do Parndorfu. Doufám, že vás to dostatečně navnadí na následující příspěvek o tomto nákupním ráji, který pro vás připravuji... Krásného Mikuláše :)
PS: doufám, že vám včera Barborka nadělila něco pěkného! :) Já pro vás připravuji Barborkovskou giveaway, ale budete si muset ještě chvíli počkat :)) 

Pictures taken with Instagram are still my hobby and so this is a small taste of today's trip to Pandorf with my mummy and her friend and her daughter. I hope this post will entice you to the next one, which I am preparing for you about this shopping paradise...
Have a nice day! :) B.12/03/2012

OOTD and new in


Zdravím vás, moje milé čtenářky :) Dnes mám pro vás fotky dnešního outfitu a také dva nové úlovky z Reservedu. Nikdy dříve jsem tento obchod nenavštěvovala, ale od té doby, co bydlím v Brně a Reserved se nachází na stejné ulici se Zarou a H&M, tak tam občas zabloudím. Musím říci, že se mi jejich věci líbí čím dál víc, kolekce pro podzim/zimu mě opravdu oslovila a proto jsem byla nadšená, když vyhlásili až 50% slevy do konce prosince. K mému (a určitě i vašemu) štěstí jsou ve slevě nejvíce svetry a jelikož právě svetry jsou pro zimu ten stěžejní kousek v mém šatníku, tak jsem byla nadšená.
Ulovila jsem dva kousky. První je obyčejný svetřík krémové barvy, který stál po slevě 249,- a druhý je černý se zlatým potiskem kolem krku, který mě vyšel na 399,-. Z obou mám velikou radost. Takže radím vám, pokud kolem Reservedu pouze procházíte, určitě se běžte alespoň do konce prosince mrknout dovnitř a vsadím se, že si nějaký pěkný a levný svetřík odnesete :)
Krásný zbytek týdne! :) B. (omlouvám se za kvalitu fotek, fotila jsem je tentokrát na svůj stařičký iPhone3GS a přiznávám, že kvalita je špatná... ale co mám na sobě jde rozpoznat, takže účel to taky splnilo :)


12/01/2012

December is here...


Konečně prosinec, sice do Brna nepřinesl ještě sníh, ale pro mě to značí blížící se závěr semestru a tudíž i 14 dnů konečně strávených v pohodlí domova v Hradci Králové. 
Jelikož už jsou vánoční trhy v plném proudu, neopomínáme s přítelem chodit na svařáčky, punče a medoviny :) Miluju, když je město krásně vyzdobené. Jediné, co mi zatím chybí, je ten sníh. Vím, že spousta z vás už by nejradši jaro, a co se týká oblečení, tak jsem s vámi zajedno.
Ale jinak mám zimu opravdu moc ráda. 
V dnešním outfitu mám pro vás modrý, tak trochu army kabátek (spousta lidí mi řeklo, že jsem v něm jako voják se sukýnkou:D), který jsem koupila před 2 lety (tuším) v C&A. Bohužel jsem však v tomto kabátu potkala už i spoustu dalších slečen, ale co jsem čekala... Stejně ho mám ale moc ráda a v kombinaci s touto šálou z Orsay, ke které mám ještě skvělou čepici (tu ale vytáhnu až bude opravdu mrznout), ho nosím opravdu často.
Také jsem po nějaké době vytáhla toto crossbody Calvin Klein, které jsem před pár lety dostala od rodičů, nevím proč, ale nějak jsem si nikdy nezvykla ho běžně nosit. Možná je to tím, že jsem prostě přes ty veliké kabely...
Jak vnímáte příchod zimy vy, na co se těšíte a na co naopak ne? Krásný zbytek víkendu, Bára

a třešinka na závěr: dnes návštěvnost mého blogu dosáhla úžasného čísla 632 !!! děkuji moc všem, velmi si toho vážím <3