7/31/2012

I love Prague

McSundee on the way back home                                                 Starbucks coffee                                                                       Lunch in Kolkovna

New Topshop shorts and H&M studed belt * Promod long dress I wanted to buy, but my mum thinks Im not so tall for them :/ * New Topshop panties, buy 3 pay for 2 * Zara tanks - big sales!!! * Accessories - H&M and Zara belts, H&M floral headband * Sephora nailpolis - love the colors 


Dnešní výlet do Prahy mě opravdu zmohl. Vstávala jsem v 6h ráno, protože jsme s mamkou jely s taťkou, který jel do Prahy pracovně. V Praze jsme byly před devátou, já byla ještě celá rozespalá z auta, tak jsme si šly dát mňamózní laté do Starbucksu v Palladiu a v klídečku jsme čekaly, až nám otevřou obchody. V Palladiu jsem dlouho nebyla, a tak jsem byla zvědavá, jestli mě překvapí nějaký nový obchod. Nepřekvapilo mě nic a kromě nákupu v Topshopu a klasika v H&M jsem byla zklamaná. Sice jsem prolezla Guess, kde měli slevy na kabelky, ale už jsem v poslední době nějak přeguessovaná. Jediné, co se mi povedlo, splést si sympatického prodavače s prodavačkou :D holt, dnes už člověk opravdu nikdy neví. Každopádně Topshop mě opět potěšil. Sháněla jsem další džínové šortky a jejich sortiment mi nabídl výbět tak z 10 různých druhů. Nakonec jsem si vybrala světlou džínovinu s otrhanými nohavicemi a vybělenými boky. Tím jsem ale neskončila, jelikož mají v Topshopu krásné spodní prádlo, hlavně tedy kalhotky. A my měli to štěstí, že jsme narazili na akci "kup 3 zaplať 2". Jedny kalhotky stály pouhých 135,-, takže bych si je koupila za tu cenu i tak, ale proč ne :) Nejvíce mě však potěšila Zara Na Příkopech. Slevy pořád trvají, a tak jsem se musela mrknout. Je sice pravda, že přehrabat se v takovém množství oblečení je nadlidský výkone, ale pokusila jsem se alespoň část. Poslední dobou jsem měla pocit, že nosím pořád stejné topy dokola, a tak jsem zalovila hlavně do této oblasti. Našla jsem nesčetně mnoho krásných topů za ceny jako 199,- nebo 299,- takže jsem si nějaké koupit musela. Nebudu vám ale lhát, že jsem nezabrousila také do doplňků. Boty a kabelky ze Zary jsou prostě úžasné! Řekla jsem si však, že jelikož jsem si za poslední dobu nakoupila takových bot, že je ani nestíhám nosit, tak si žádné tentokrát ze Zary neodnesu. Přesto jsem si musela alespoň vyzkoušet jedny zlaté balerýnky, které byly ve stylu Alexandra McQueena. Úžasné na noze, za 1999,-. Nevzala jsem si je, snad toho nebudu litovat. Zde je na ně alespoň odkaz: http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/cz/en/zara-S2012-s/244401/864073/BALLERINA%2BWITH%2BJEWEL
Co se týká doplňků, neodolala jsem tentokrát páskům. Zjistila jsem, že jich mám nedostatek, tak se mi tyto tři hodí do sbírky. Studs jsou prostě všude, takže jsem se jim ani na pásku nevyhnula. Vypadají úžasně. Čelenku s růžema alá Prada jsem ulovila v H&M na přání přítele, který prý na mě nikdy žádnou neviděl a docela mi sluší :) děkuji pěkně, někdy se v ní vyfotím, ať vidíte, že to docela není na místě :D :) Poslední parádička je ze Sephory. Dva super laky na nehty, které byly ve finále ještě více super, protože jsme jeden dostali zadarmo :) Ať žije nakupování! :) B.

shirt, jeans, accessories - H&M / shoes - New Look / bag - LV

7/30/2012

Lace T-shirt and Dark Knight Rises
Pondělní "výlet" do kina na nového Batmana a můj outfit s novým tričkem s krajkou. Líbí se mi kombinace ustřižených otrhaných džínových trenek (které teď nesundám, já vím, ale chystám se zaútočit na obchody a nějaké další si pořídit) a uhlazeného dívčího trička s krajkou, která působí velmi žensky. 
Co se týká filmu - paráda! Kdo z vás ještě neviděl, bežte. Nejsem kdoví jaký fanda těchto filmů ani Batmana konkrétně, ale rozhodně jsem se celých 164 minut nenudila.
Zítra se chystám s mamkou do Prahy na nějaké ty "malé" nákupy, tak čekejte příspěvěk :) Jinak tento týden mě čekají dvě grilovačky s přáteli, tak doufám, že to na mně nebude po víkendu vidět :)) B.

t-shirt, shorts, accessories - H&M / blazer - Bershka / shoes - New Look / bag - LV

7/28/2012

Chick and comfyPátek dopoledne, vedro, na skok ve městě před prací. Co jiného do tohoto počasí než volné šatky, které jsem koupila už před x lety v H&M a nosím je hrozně ráda, protože jsou z příjemného materiálu, jsou dvouvrstvé a přesto vzdušné. Přepásala jsem je pásek, díky kterému šaty nepůsobí na první pohled pouze jako tílko. Doplňky jsem zvolila zlato-hnědo-černé ve formě LV kabelky (Neverfull GM damier ebene), LV přívěšku na kabelku s typickými znaky, zlatý náramek z H&M a černé ťapky ze Zary.
Už se nemůžu dočkat pondělí, až mi skončí směna v práci a budu mít volno. Plánujeme s přítelem jet někam na kola, nejspíš jen v okolí Hradce Kr. a nějakou venkovní grilovačku s přáteli. Copak chystáte vy v nadcházejících dnech? :)


dress, belt, bracelet - H&M / shoes - Zara / bag - LV / sunnies - Promod

7/27/2012

Heels and transparent blouse
Konečně jsem provětrala moje nové lodičky ze Zary, které jsem si přivezla z Paříže. Sladila jsem je s průhlednou blůzkou a kraťáskami do pasu. Doplňky jsem zvolila do zlata a náhrdelník se mi hodil krásně do barvy s lodičkama. Kabelku jsem si nedávno pořídila v Tallym pouze za 149,- a nosím ji hrozně ráda večer do města.. :) Máte rádi průhledné blůzy? Já je v létě nosím strašně ráda...

blouse, shorts, accessories - H&M / shoes - Zara / bag - Tally Wejl

Focus on: Watches

Hodinky. Nosíme je jako nezbytnost, doplněk, závislost, šperk. Jsou lidé, kterým na ruce překáží a lidé, kteří jsou bez nich jako bez ruky.
Já osobně hodinky miluju. Jsem zvyklá je nosit od mých 15, kdy jsem dostala k narozeninám Stormy v pánském stylu. Byly tak neskutečně nadčasové a stylové, že jsem je nosila do nedávna (skoro 5 let) a naprosto ke všemu. Před rokem jsem za maturitu dostala od mamky nové Festiny, které teď nesundám z ruky. Výběr mých druhých hodinek byl složitý, věděla jsem však, že chci hodinky v pánském stylu, s kovovým řemínkem, kulaté, bez zbytečných diamantíčků a kytiček atd. Jelikož nejčastěji nosím uvolněné sportovnější oblečení, tak jsem pátrala po kovových hodinkách s bílými aplikacemi. Měla jsem tři favority a nakonec padly tyto: 


7/26/2012

Baggy sailor sweaterPondělní návštěva H&M se mi opět vyplatila. Konečně jsem neodolala zlatému náramku se "studs" a zamilovala jsem se do eversized pruhovaného svetříku. Je lehoučký a ideální na letní večery, kdy není úplně nejtepleji, což je u nás v ČR poměrně často. Otrhané šortky jsou už moje letní klasika, nosím je pořád, jsou neuvěřitelně pohodlné. Po dlouhé době jsem si obula námořnické botky z Bati, které jsem si koupila už před třemi lety, ale pořád jsou super :) A vzor azur damier na LV tašce mi k létu tak pasuje, že jsem si ji zase neodpustila :) Copak plánujete na víkend? Já od středy do neděle zaskakuju za strejdu v hospodě, a tak se ze mě na chvíli stala šéfová. Sice to znamená víc peněz, ale jsem tam od nevidim do nevidim, tak si to krásné počasí, co konečně k nám dorazilo, moc neužiju. 
B.

sweater, top, shorts, accessories - H&M / belt - vintage / shoes - Baťa / bag - LV

7/25/2012

Daily life on Instagram
Střípky z posledních pár dnů.
Pondělí - Po 14 dnech objetí. Výroční oběd - 1 rok spolu <3. Procházka při západu slunce.
Úterý - Maličká návštěva. Spokojený úsměv.

7/23/2012

Smiling and having great time


Smích, moře, opalování, tancování, zmrzliny. Miluju Itálii!
(Poslední fotopříspěvek z dovolené minulý týden, moc jsem tentokrát nefotila, ale nebojte! Za měsíc se tam chystám znovu, tentokrát na tři týdny a to vám ukážu víc, těšte se:))
B.

7/22/2012

Bella serata con Nicoleta

Sice jsem už přijela z Itálie, ale minulý týden, než jsem odjela, jsem se v příspěvku zmiňovala o tom, že se mám setkat s blogerkou Nicoletou Buru. Byla úplná náhoda, když jsem zjistila, že se nachází ve stejném městečku, kam jsem měla namířeno já. Řekla jsem si, proč ji nenapsat mail a třeba se můžeme setkat :) Nicoleta obratem odepsala, vyměnily jsme si svá čísla a v úterý už jsme spolu seděly v jedné kavárně u pláže v Porto San Giorgiu a bavily jsme se o všem možném. Zakecaly jsme se takovým způsobem, až Nicoletě ujel vlak do vedlejšího města, kde bydlí :D
A jelikož se za měsíc chystám do Porta znovu, jsme opět domluvené, že se potkáme a tentokrát půjdeme někam zapařit. Moc se těším a pro vás mám dvě fotky, které máme s Nic jako vzpomínku :)

Although I had arrived from Italy, last week before I left, I mentioned in the post that I should meet a blogger Nicoleta Buru. It was a complete coincidence, I found that she is gonna be in the same town where I was going to spend my holiday. I thought, why not to write an e-mail and maybe we can meet :) Nicoleta wrote back immediately, we have exchanged our numbers and on Tuesday we sat together in a caffeteria on the beach in Porto San Giorgio and we enjoyed talking about everything. We had so much fun that unfortunately Nicole missed the train to the next town where she lives :D :)
And because I'm going to Porto again in a month, we agreed that we meet again and this time we will go somewhere dancing. I look forward to it so much and for you my dear readers I have two photos, which are great memories for me and Nic :)


Man on the cover


ELLE. Miluju ji. Kupuju ji. Čtu ji. Už 15 let. (dobře, těch prvních pár let to byla moje mamka, kdo ji nosil domů, já v tom ale úspěšně pokračuji a občas se tak stane, že máme doma dvě)
Srpnové číslo je však jiné. Na obálce je poprvé v historii muž. Proč ne? Je to sice časopis pro ženy a o ženách (převážně), to ale neznamená, že ve světě se nenajdou chlapi, kteří si tuto čest nezaslouží.
David Beckham je rozhodně zajímavou volbou, nejen že je vynikající sportovec, ale zároveň i model a táta. Mně se však nabízí otázka, proč zrovna on? Znám spoustu jiných mužů, kteří se pohybují ve světě módy a stojí za zrodem těch největších módních firem na světě. 
Ale kdo ví, třeba se někomu z nich ještě dostane této příležitosti, jelikož tohle je určitě pouze začátek.

- MEN ON THE COVER! -

Inspiration: Sex And The City

Neznám bytost ženského pohlaví, která by neznala pojem Sex and the City a jeho čtyři hlavní představitelky. Newyorčanky, ženy posedlé módou, sexem, chlapy a dobrými koktejly.
Carrie, Samantha, Miranda a Charlotte. Čtyři krásné ženy, které se pokouší najít tu pravou lásku v botách od Blahnika a s Manhattan koktejlem v ruce. 
Pro milovnice módy je tento seriál pastvou pro oči. Pod rukama a okem Patricie Field byly hlavní hrdinky oblékány do těch nejvýstřednějších modelů, doplňků, barev a vzorů. Posuďte sami, se kterou představitelkou se co se týká stylu (nebo i života?:D) nejvíce ztotožňujete. Bude to večně sexy Samantha, elegantní a upravená Charlotte, šmrncovní Miranda nebo rozpustilá Carrie? :)
Těším se na vaše komentáře!! :)
B.
takhle si je pamatujeme, když začínaly...a jejich styl se vyvíjel opravdu zajímavým směrem

7/13/2012

I love ItalyUž zítra vyrážím do Itálie, konkrétně do Porto San Giorgia. Jedu pouze na týden, ale hned 3 týdny po návratu se tam opět vracím a tentokrát zůstanu měsíc, až do začátku školy. S připojením k internetu to bude horší, takže vás asi nepotěším, když budu příspěvky přidávat velmi spoře. Co se dá dělat, snad to potom doženu a vy na mě nezanevřete :)
Toto městečko na východním pobřeží Itálie, jižně od Ancony, je pro mě srdeční záležitostí. Jezdím sem už od mých 6-ti let s taťkou. Trávila jsem tu 14 dní každé léto, blba s kámošema Italama a zkoušela si říkat v italštině o zmrzlinu. A i teď po tolika letech se sem ráda vracím. Přestože má člověk potřebu objevovat nové věci, poznávat nová místa, jiné lidi, tak stejně se najde pár takových míst, kam se vždy rádi vracíte. A že je to už 15 let stejné? Nevadí, pokaždé se mi rozzáří oči, když vidím ceduli s nápisem "Porto San Giorgio, Benvenuto!" 
Letos se do mého oblíbeného přístavního městečka těším snad nejvíce! Proč? Čistě náhodou jsem zjistila, že moje oblíbená blogerka Nicoleta Buru (http://www.nicoleta.me/), bydlí kousek od tohoto města a domluvily jsme se, že se tento víkend sejdeme! :) Jsem z toho opravdu nadšená, dosud jsem Nicoletin styl obdivovala pouze na jejích stránkách, ale že budu mít příležitost se s ní sejít v malebném italském městečko sejít a dát si kávu, to by mě opravdu nenapadlo :) Doufám tedy, že to vyjde, čísla jsem si vyměnily, tak by snad nemusel být nikde problém. Každopádně vás budu informovat a vy mi držte palce, ať mi setkání vyjde :)

7/12/2012

Naked backJak jsem včera slíbila. Top z Terranovy a holá záda. Perfektní večer u vínka s kamarádkou Týnkou. Teplý večer, prázdniny, proč sedět doma? Protože je středa? Omyl, na víno můžeme kdykoliv! Nikde není psáno, že chodit do města se má pouze v pátek a v sobotu. Tohle jsem si zamilovala v Paříži - všední den, večer, teplo, kavárny se zahrádkami a hlavně - všude narváno! 
Chtěla jsem si na sebe vzít něco letního, barevného, v čem nebudu jako každá druhá. Myslím, že jsem měla úspěch, holá záda zařídila, aby se za mnou každý chlap otočil a ani jsem nepotřebovala podpatky a mini sukni. Někdy holt méně je více. Celý outfit jsem oživila námořnickým provazovým náhrdelníkem a neonovým psaníčkem.

As I promised - Terranova shirt and naked back. Perfect night out at the city with my BF Kristyna. Warm night, holiday, which reason forced me to stay at home? Because of wednesday? Mistake, nowhere is written that you can go to the town for a drink with friends only on Friday and Saturday. That is also a reason why I fell in love with Paris - weekday, night, warm weather, coffee shops with gardens and what is important - all crowded!
I wanted to put on something colorful, summer-like, something in which I wouldn't be like any othe girl. I think that I was successful, naked back arranged to turn every guy for me and I didn't need heels and mini skirt. Sometimes less is more. I revived the whole outfit with sailor rope necklace and neon clutch.

blouse - Terranova / jeans, blazer, clutch, necklase - H&M / flats - Zara / bracelet - New Look


7/11/2012

Terranova


Dvě Instagram fotky zachycující mě, v novém tričku s květinovým potiskem, hedvábným předkem a bavlněnými zády (pozor, tohle tričko má skoro celá holá záda!...v dalším příspěvku uvidíte:). Koupila jsem ho minulý týden v Terranově. Přestože tuhle značku přestávám mít ráda, do obchodu jsem stejně vlezla. Ne, že by mě něco zaujalo, ale zatoulal se mi tam přítel. Přeplněné regály, otrhané cedulky, zboží na první pohled nekvalitní. Figuríny oblečeny do prazvláštních outfitů. Ne, tenhle obchod opravdu nemám ráda. Přitom si přesně vzpomínám na okamžik, kdy jsem poprvé do Terranovy vkročila. Bylo mi asi 10 a bylo to v Itálii. Náádherný prostorný obchod, čistý, stojany s oblečením, které rozhodně nepraskaly ve švech.. A opravdu to není jenom naivní, utkvělá představa malé holky. Skutečně tomu tak bylo. Tenkrát jsem si koupila (teda rodič koupili:)) krátké barevné tričko nad pupík. Byla jsem v sedmém nebi. Tak jak mohla tahle značka klesnout takovýmto způsobem? Doufám, že ji nekřivdím, ale nově otevřený obchod Terranovy v Hradci Králové je prostě jedno velké zklamání. A nemyslím si, že by se v jiných městech situace obchodu nějak měnila. I když bych si to moc přála..
Každopádně, tohle tričko bylo jako jediné ucházející, dokonce když jsem si ho zkusila, byla jsem nadšená. Bohužel to ale byla první a poslední věc. Teď už jsem jenom zvědavá, jak dlouho mi vydrží.
Jaké máte zkušenosti s Terranovou vy? Doufám, že lepší, než já..
B.

7/10/2012

Transparent lace blouse

Vedro a já se chystala do města s kamarádkou. Co na sebe? Nenapadlo mě nic lepšího než průsvitná halenka s krajkou ze Zary. Mám ji už strašně dlouho, ale teprve nedávno jsem ji začala pořádně nosit. V poslední době také nedám dopustit na krátké džínové šortky z H&M, které byly původně dlouhé džíny. Jednou jsem ale neměla co dělat, kalhoty už ležely dlouho ve skříni, a tak jsem je prostě ustřihla. Teď je prakticky nesundám. K tomu jsem obula nové barevné ťapky z New Looku. Když jsem je uviděla v obchodě, nemohla jsem odolat. Krásné barvičky a ještě ty zlaté bodáčky - paráda. A na noze slaví úspěch :) Také nosíte rádi průsvitné blůzky? :)

Hot weather and I was planning to go out with my friend. I was thinking only about transparent lace blouse from Zara. I bought it long time ago, but I didn't wear it until now. Lately I started to love my denim shorts, which was jeans before, but I cut them and now I just wear them almost every day. Shoes from New Look I love since I saw them in the shop. I couldn't resist. Great colors and gold spikes - cool. Do you also wear transparent blouses? :) B.
blouse - Zara / shorts, belt, bracelet - H&M / bag - LV / flats - New Look